NÁKUPNÍ KOŠÍKEshop

V kategorii Eshop jsou tyto kategorie:

Transformátory BJN BEZPEČNOSTNÍ

Bezpečnostní transformátory podle normy ČSN EN 61558 do výkonu 800 VA se standard. převody napětí 230/12 V, 230/24 V, 400/24 V. Transformátory s jinými převody a většími výkony můžete poptat z hlavní stránky webu dole pomocí poptávkového formuláře Transformátory.

Transformátory RJN ODDĚLOVACÍ

Oddělovací transformátory podle normy ČSN EN 61558 do výkonu 800 VA se standardními převody napětí 230/230 V, 400/230 V, 500/230 V. Transformátory s jinými převody a většími výkony můžete poptat z hlavní stránky webu dole pomocí poptávkového formuláře Transformátory.

ZÁSUVKOVÉ SKŘÍNĚ

Rozváděče - zásuvkové skříně

Zásuvkové skříně vyrábíme v 50 základ. typech. Typy a počty zásuvek včetně případných chráničů, transformátorů apod. jsou uvedeny u každého typu v Katalogu Zásuvkových skříní (lze stáhnout). Krytí zásuvkových skříní je IP54, třída izolace II. Třífázové zásuvky jsou standardně 5 kolíkové, 4 kolíkové jsou možné po dohodě - kontaktujte obchodní oddělení.

Zásuvkové skříně lze poptat také pomocí poptávkového formuláře Rozváděče.

Rozváděče ELEKTROMĚROVÉ

Elektroměrové rozváděče

Rozvaděče jsou určeny pro přímé měření odběru el. energie pro rodinné domy, byty apod. Jsou oceloplechové, přístrojové vybavení (jističe, atd.) je od firem ABB, EATON, HAGER, OEZ, Schneider. Provedení je dle připoj. podmínek rozvodných závodů ČEZ, PRE, E-ON. Krytí rozváděčů je IP44.

Rozváděče odpovídají ČSN EN 61439-3

Lze je poptat i pomocí poptávkového formuláře Rozváděče na hlavní stránce.

Rozváděče STAVENIŠŤNÍ

Stavenišťní rozváděče
Zásuvkové obvody lze v případě potřeby bezpečně vypnout červeným tlačítkem STOP, které je zapojeno v obvodu vypínací spouště hlavního jističe.
Krytí rozváděčů je IP44.

Stavenišťní rozváděče jsou vybaveny proudovými chrániči a odpovídají normě ČSN EN 61439-4.

Rozváděče můžete poptat pomocí poptávkového formuláře Rozváděče.

Na E-SHOPU ještě pracujeme !